• BASIN ODASI

 • BİZDEN HABERLER

  2012 TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ

  Tüketici Akademisi tarafından 15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü nedeniyle Çırağan Sarayı' nda gerçekleştirilen 25. Uluslararası Tüketici Zirvesi'nde siyaset, iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

  "Sosyal Medya ve Tüketici" konulu seminerlerin verildiği oturumlardan sonra Ürün ve Hizmet kalitesine en çok güvenilen markalara "Tüketici 2012 Kalite Ödülü" verildi.

  Açılış konuşmasını Tüketici Akademisi Kurucu Başkanı Fahri Ustaoğlu ve sunuculuğunu Ece Erken 'in yaptığı ödül töreninde Sergün Genel Müdür Yard. Uğur POLAT'a 7. Kez aldıkları Tüketici Kalite ödülünü gönüllere taht kurmuş ve Orhan Baba lakabıyla bilinen Ses Sanatçısı Orhan Gencebay takdim etti.

  Tüketicinin Kalitesine En Çok Güvendiği marka olarak Tüketici Kalite Ödülü alan Duratiles dünya markaları ve ulusal markalar da zirvede yerini aldı.

  Orhan Gencebay, Kurtlar Vadisinin Kahramanı Polat Alemdar rolünü canlandıran Necati Şaşmaz, Selami Şahin, Mustafa Ceceli, Hande Yener, Sinan Akçıl, Yusuf Güney, Saba Tümer, İvana Sert, Ahmet Selçuk İlhan, Gani Müjde ve Yahşi Cazibe dizisinin sevilen oyuncusu Hakan Yılmaz gibi birçok ünlü isim ve müzik grubu da tüketici zirvesine katılarak geceye renk kattılar.

akgün Grubu

© 2014 Kalemler A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
Kalemler A.Ş. bir Akgün Şirketler Grubu kuruluşudur.